wtorek, 12 lipca 2016

Opinie o tabletkach na odchudzanie L Carnityne Plus

Wchodzący na nasz rynek przebojem produkt prosto zza oceanu, który dzięki ekstraktowi z zielonej kawy, kwasowi kofeinowemu oraz L-karnitynie ma nie tylko wspierać tempo spalania tłuszczu, przyspieszać syntezę kwasów tłuszczowych, zwiększać dynamikę metabolizmu, ale i jednocześnie poprawiać nasze samopoczucie i dawać energetycznego kopa.

Tabletki polecane są nie tylko i wyłącznie osobą, które chcą schudnąć, ale jednocześnie jako reduktory i spalacze tkanki tłuszczowej dla osób regularnie oprawiających sporty siłowe. L-karnityna to naturalny aminokwas, który odgrywa niezwykle ważną rolę w metabolizmie tłuszczy. Wyciąg z zielonej kawy (GCA) pochodzi natomiast bezpośrednio z ziarenek kawowych, które nie zostały poddane jeszcze procesom termicznym. Znajdujące się w nim składniki posiadają według producenta potwierdzony klinicznie wyraźny wpływ na utratę wagi oraz kształtowanie atrakcyjnej sylwetki.

 

http://biodyne.org | portal randkowy sympatia

 

W jednym opakowaniu znajduje się 60 tabletek, które powinny wystarczyć na dwumiesięczną kurację. Producent twierdzi, że nawet bez większego wysiłku fizycznego powinniśmy zauważyć efekty. Czy w takim razie L-Carnitine Plus Green Coffee Extract rzeczywiście są takie skuteczne? Zapoznajmy się z opiniami osób, które sięgały już po te tabletki, aby się przekonać.

Gość: „l-karnityna to przekret.... w badaniach nie potwierdza sie zadne wplyw tego placebo na jakikolwiek aspekt odchudzania za to wymyslili ladna wymowke... dziala jak sie cwiczy... jak sie cwiczy to cwiczenia dzialaja, a nie l-karnityna!!”

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz